українська російська англійська
Україна та Японія налаштовані поглиблювати співпрацю в економічній сфері
23.09.2011 | 10:29
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - керівник апарату Володимир Павленко закликав японських бізнесменів інвестувати в Україну. Про це він повідомив під час Третього засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Міністерстві та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен», яке проходило в Києві.

«Ми розглядаємо Японію як одного з найважливіших зовнішньоекономічних партнерів України в цілому і одного з ключових економічних партнерів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні», - наголосив Володимир Павленко та додав, що засідання координаційної ради є гарною можливістю для активізації та подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва між двома країнами.

Заступник Міністра зауважив, що на Координаційну раду та Комітет «Кейданрен» покладається важливе завдання - визначення головних стратегічних напрямів двосторонньої співпраці в економічному секторі та розробка шляхів їх взаємовигідної реалізації. Він також додав, що одним з першочергових завдань є збалансування торгівлі між країнами, а також нарощування обсягів експорту та імпорту товарів і послуг.

«Ми покладаємо великі надії на співпрацю саме з японськими партнерами в реалізації масштабних інвестиційних проектів на території нашої держави. Переконаний, що це засідання стане знаковим у контексті поглиблення і розвитку відносин між Україною і Японією», - підкреслив Заступник Міністра.

У свою чергу Голова Комітету ділового співробітництва з Україною «Кейданрен», Голова Правління корпорації «Сумітомо» Мотоюкі Ока зазначив, що японські корпорації звертають все більше уваги на нові ринки, що розвиваються, тому що саме на цих ринках очікується високе зростання: «Інтерес до вашої країни у нашій країні останнім часом інтенсивно зростає».

За словами Мотоюкі Ока, для бізнес-кіл позитивним є те, що нова влада України під керівництвом Президента Віктора Януковича проводить стабільне управління державою та сталий рух вперед до ще більшого економічного зростання.

«Невизначеність, яка є дуже серйозним бар’єром для розвитку бізнесу, у вашій країні усувається. Це вселяє японськім корпораціям надію, що Ваш Уряд активно буде проводити заходи щодо удосконалення бізнес-клімату, а також ще більше наближення економічної реформи. Японський бізнес покладає великі надії на ті заходи, які проводяться і в подальшому ще більше будуть проводитися в вашій країні», - наголосив Голова Комітету ділового співробітництва з Україною «Кейданрен». Він також додав, що спільний інтерес для бізнес-представництв обох країн відіграють сфери енергозбереження, інфраструктури та агропромисловий комплекс.

 

версія для друку