українська російська англійська
Україна готова до конструктивного діалогу з японськими партнерами
23.09.2011 | 12:05
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна готова до конструктивної торговельно-економічної співпраці з Японією. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку України – керівник апарату Володимир Павленко після Третього засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Міністерстві та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен».

«Уряд України, державні установи та комерційні підприємства готові до конструктивного діалогу з японськими партнерами з широкого кола питань торговельно-економічної співпраці», - наголосив Володимир Павленко.

Заступник Міністра зауважив, що під час засідання було обговорено широке коло питань, вирішення яких відповідає взаємним інтересам України та Японії, включаючи зацікавленість сторін у досягненні домовленостей з реалізації проектів, що були розпочаті раніше, та спільному пошуку нових ініціатив.

Володимир Павленко зазначив, що в Україні високо цінують роль Японії як світового лідера з впровадження економічних проектів, реформ, спрямованих на захист навколишнього середовища. Він додав, що держава як ніколи раніше потребує впровадження новітніх технологій енергозбереження, застосування альтернативних джерел енергії.

«Це є політичним і економічним пріоритетом Уряду, оскільки впровадження зазначених технологій підвищує рівень енергетичної безпеки та незалежності нашої держави», - наголосив заступник Міністра.

Володимир Павленко зауважив, що Україна сподівається на досягнення домовленостей щодо реалізації спільних проектів у сфері машинобудування, на подальшу плідну співпрацю у сфері дорожньо-транспортної інфраструктури, а також на пошук нових перспективних проектів у аграрному секторі. Він також подякував японській стороні за допомогу, яка була надана у рамках програми Офіційної допомоги розвитку.

«Ми обмінялися думками відносно можливостей взаємовигідного економічного співробітництва у різних сферах економіки… Україна зацікавлена у присутності японського бізнесу в усіх сферах української економіки», - підкреслив заступник Міністра.

Крім того, за підсумками засідання було підписано Меморандум  Третього спільного засідання Координаційної ради з економічного співробітництва з Японією при Мінекономрозвитку та Комітету ділового співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу «Кейданрен». З української сторони Меморандум підписав заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Володимир Павленко, з японської – Голова Комітету ділового співробітництва з Україною «Кейданрен» Мотоюкі Ока.

 

 

версія для друку