українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд безумовно конструктивно співпрацює з Верховною Радою
23.09.2011 | 12:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд серйозно налаштований на співпрацю з Верховною Раду. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю журналістам після засідання Організаційного комітету з підготовки національних збірних України, яке відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

«Уряд дуже серйозно налаштований на роботу з Верховною Радою, він буде конструктивно взаємодіяти з парламентом. Я не бачу причин для дорікань Уряду у даному випадку, - заявив Микола Азаров, відповідаючи на питання щодо претензій до участі урядовців у «Годині Уряду» у парламенті.

Прем’єр-міністр поінформував, що на засідання парламенту був направлений Віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков, а в залі були присутні ті міністри, які відповідали за розгляд питань, включених у порядок денний.

Микола Азаров нагадав, що Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв зараз перебуває в Алма-Аті, на 51-у засіданні Економічної ради Співдружності Незалежних Держав, а ще один Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко перебуває у Вашингтоні на Щорічних зборах Ради керуючих в МВФ та Світовому банку.

Сам Прем’єр-міністр  сьогодні зранку проводив засідання як глава Оргкомітету з підготовки національних збірних України. Вперше за останні роки засідання Оргкомітету відбулось на такому високому рівні, безпосередньо на головній спортивній базі держави.

 

 

 

 

версія для друку