українська російська англійська
Микола Азаров: Проведення у 2012-му Року спорту дозволить популяризувати на державному рівні здоровий спосіб життя
23.09.2011 | 13:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Проведення у 2012 Року спорту дозволить популяризувати на державному рівні  здоровий спосіб життя. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Організаційного комітету з підготовки національних збірних України, яке відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

Він нагадав, що виконання доручення Президента України Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження від 27 квітня 2011 року «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя», яким погоджено план дій з реалізації спортивних заходів та оздоровчих програм.

За словами Миколи Азарова, популяризація здорового способу життя – це одне з важливих завдань держави. Він зауважив, що особливо актуальна ця тема для молодого покоління, стан здоров’я якого не може не викликати тривогу. «Рекорди, медалі, призові місця, безумовно, важливі, тому що це престиж та авторитет держави, але не менш важливою є за допомогою спорту популяризація здорового способу життя», - зазначив він.

Прем’єр-міністр висловив сподівання, що спільними зусиллями керівники всіх рівнів та спортивного співтовариства можна буде збільшити не лише кількість професійних спортсменів, які отримують високі нагороди, але й з кожним роком збільшувати кількість тих, хто вестиме здоровий спосіб життя: «І це буде нашим спільним вкладом в майбутнє нації».

 

версія для друку