українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що національна збірна достойно представить державу на 30-х Олімпійських іграх 2012 року
23.09.2011 | 13:16
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний у тому, що національна збірна України достойно представить нашу державу на 30-х Олімпійських іграх в 2012 році у Лондоні. Про це заявив в інтерв’ю журналістам після засідання Організаційного комітету з підготовки національних збірних України, який вперше за багато років відбувся під головуванням Глави Уряду. 

«Є впевненість у тому, що наші команди і наша країна будуть достойно представлені у Лондоні, і ми будемо аплодувати їм», - заявив Прем’єр-міністр, додавши, що українські громадяни зможуть у прямому ефірі спостерігати за змаганнями та вболівати за своїх спортсменів.

Микола Азаров повідомив, що під час засідання Оргкомітету було розглянуто ряд питань, присвячених проведенню Олімпійських ігор у Лондоні. «Часу для підготовки залишилося не багато, але разом з тим час є», - зазначив він. За його словами, перед Організаційним комітетом, перед Урядом та державою у цілому стоїть завдання організувати підготовку українських спортсменів таким чином, щоб українці виступили на олімпійських іграх на високому рівні.

Микола Азаров зазначив, що серед іншого розглядалося питання матеріально-технічного забезпечення спортсменів. Крім того, за його словами, будуть докладатися зусилля для створення сучасної бази підготовки спортсменів. Глава Уряду звернув увагу на те, що Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» був зведений у 80-х роках і зараз потребує певної модернізації, щоб відповідати сучасним вимогам.

Він додав, що наразі розроблені проекти створення таких баз у ряді областей України. Крім того, під час засідання комітету піднімалися питання щодо забезпечення необхідним обладнанням, харчуванням та медикаментами олімпійців: «Всі ці питання в принципі вкладаються у наші можливості, і вони будуть розглянуті та будуть прийняті рішення».

Прем’єр-міністр додав, що під час засідання особлива увага приділялася питанням стимулювання видатних українських спортсменів та тренерів. «Всі питання стимулювання, безумовно, будуть розглядатися. Уже є відповідні доручення. Які це будуть обсяги? Наприклад, ми говорили про те, що, наприклад, олімпійський чемпіон заслуговує на виділення йому квартири. Хіба це не стимулювання? Звичайно, грошове стимулювання буде виплачуватися, ці питання є дуже важливими, і вони будуть вирішеними», - наголосив він.

 

 

версія для друку