українська російська англійська
Борис Колесніков: НСК "Олімпійський" готовий до відкриття на 96%
23.09.2011 | 16:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» в Києві готовий вже на 96%. Про це повідомив сьогодні, 23 вересня, Президенту України Віктору Януковичу Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  під час відвідин НСК «Олімпійський».

«Сьогодні ми маємо змогу показати Європі та світу можливості нашої держави на прикладі цього стадіону, який не гірший, ніж у будь-якій європейській столиці, зокрема, Берліні чи Лондоні. Це наша гордість», - наголосив Глава держави.

«Нині стадіон практично готовий», - сказав Борис Колесніков. За словами Віце-прем'єр-міністра, нині будівельно-монтажні роботи на об’єкті - на завершальній стадії і виконуються відповідно до затверджених деталізованих календарних графіків виконання.

На НСК «Олімпійський» завершились роботи з влаштування газону, повністю змонтовано системи дренажу, поливу та обігріву футбольного поля. Також на полі вже нанесено розмітку та встановлено ворота.

Нагадаємо, урочиста церемонія відкриття НСК «Олімпійський» відбудеться 8 жовтня. 11 листопада перший матч на стадіоні проведуть збірні України та Німеччини. 

 

 

версія для друку