українська російська англійська
Високопрофесійні кадри - двигун економічних реформ
23.09.2011 | 09:15
Прес-служба Міністерства фінансів

22 вересня Міністр фінансів України Федір Ярошенко та Посол Королівства Нідерландів в Україні Пітер Ян Волтерс підписали Угоду про реалізацію проекту «Підвищення кваліфікації державних службовців у сфері державних фінансів України».

Даний проект було підготовлено в рамках виконання Угоди та Спільної програми щодо технічної та фінансової співпраці між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Нідерландів, яка була започаткована 11 травня 1998 року.

Фінансування проекту буде проходити за рахунок Програми підтримки країн голландської групи при Світовому Банку та Міжнародному валютному фонді, яка виконується Агентством Міжнародного Бізнесу та Співпраці від імені Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Угода передбачає надання гранту з боку Нідерландського Уряду , який буде спрямований на обмін знаннями, передовим досвідом та прогресивними напрацюваннями у сфері управління державними фінансами, а також створення дієвих механізмів для протидії економіки України світовій фінансовій кризі.

Як зазначив Федір Ярошенко, підписання даної угоди – великий крок вперед для розвитку відносин між країнами, адже Нідерланди – одна з небагатьох європейських держав, яка вийшла із світової фінансової кризи з найменшими втратами. Україна готова вивчати позитивний досвід у сфері управління державними фінансами та відкрита до співпраці з метою підвищення кваліфікації державних службовців, оскільки високопрофесійні кадри – запорука успіху економічних реформ, які ведуть до стабільності та процвітання.

 

версія для друку