українська російська англійська
Українські школярі навчатимуться енергоощадності
26.09.2011 | 12:51
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

У Житомирі стартував унікальний українсько-нідерландський пілотний проект «Молоді та енергоощадливі», що має на меті підвищити рівень обізнаності школярів у питаннях енергоефективності, енергозбереження та відновлюваної енергії. Презентація пілотного проекту відбулась у рамках співпраці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Нідерландського енергетичного агентства.

Проект «Молоді та енергоощадливі» передбачає перегляд повчального мультсерілу дітьми молодшого шкільного віку, виконання спеціально розроблених вправ та домашніх завдань, а також проведення ігор, спрямованих на виховання звичок енергозбереження та енергоощадливості. Реалізовуватиметься навчальний проект у трьох школах міста Житомир та міста Київ. У закладах, де втілюватиметься проект, буде порівняно показники водо- та енергоспоживання перед і після реалізації програми. Триватиме курс «Молоді та енергоощадливі» до квітня 2012 року.

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич зауважив, що даний проект важливий не лише для дітей, а й для дорослих.

 

версія для друку