українська російська англійська
Програми популяризації енергоефективних та енергозберігаючих технологій найближчим часом будуть впроваджені в усіх сферах економіки
26.09.2011 | 14:15
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Програми популяризації енергоефективних та енергозберігаючих технологій найближчим часом будуть впроваджені в усіх сферах економіки. Про це повідомив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич в ході прес-конференції присвяченій презентації пілотного українсько-голландського проекту «Молоді та енегоощадні» у м.Житомир.

За словами Миколи Пашкевича, першою ластівкою став проект в освітній сфері «Молоді та енергоощадні». Наступним має стати проект в агропромисловому секторі. Також, Агентство працює над розробкою програми щодо енергоощадності в побуті.

Голова Агентства проінформував журналістів, що на популяризацію енергоефективних та енергозберігаючих технологій вперше, за роки незалежності, закладене відповідне фінансування з держбюджету. Так, в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки передбачено 3,9 млн. гривень на дані цілі.

версія для друку