українська російська англійська
Президент УЄФА задоволений підготовкою Львова до Євро-2012
26.09.2011 | 15:21
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Президент УЄФА задоволений підготовкою до Євро-2012 приймаючого міста Львів. Після візиту на термінал та аеродром МА «Львів», а також оглядин робіт на стадіону, що готується прийняти матчі чемпіонату,  Мішель Платіні підкреслив: «Ми спостерігаємо дуже великий крок уперед».

У рамках робочого візиту до  Львова, члени офіційної делегації УЄФА на чолі з Президентом Мішелем Платіні, яких  супроводжує Віце-прем’єр міністр – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, оглянули фінальну стадію реконструкції аеродрому та будівництва нового пасажирського аеровокзалу, а також ознайомилися із  перебігом будівництво стадіону на вулиці Стрийська - Кільцева дорога.

Здивував президента УЄФА передовсім термінал МА «Львів» - перший об’єкт нинішньої інспекції з боку делегації  європейської спілки, адже ще півтора роки тому аеровокзалу на цьому місці взагалі не було.

Схвалення отримав також стадіон, де Мішель Платіні відзначив «досить великі зміни». Делегація УЄФА оглянула другий ярус будівництва стадіону зі східної сторони стадіону, президентську ложу (третій поверх) та адміністративні приміщення західної трибуни. «Сьогодні ми спільно з Борисом Колесніковим, Григорієм Суркісом відвідали стадіон і побачили великий прогрес у будівництві. На даному етапі нема великих проблем. Є невеличкі «проблемки», які залишилось вирішити», - зауважив він.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, на що він передовсім звертає увагу під час огляду арени, Мішель Платіні відповів, що це якість газону та система безпеки.  «Перше, на що я дивлюсь, коли відвідую арену, – це футбольне поле. Адже глядачі, які дивитимуться матчі через телетрансляції, бачать лише картинку. Тому якість газону для гри і для глядачів дуже важлива. Друге, на що я звертаю увагу, - це система безпеки, що важливо для всього Євро-2012», - підкреслив він.

Нагадаємо, дводенна інспекція українських приймаючих міст Євро-2012 розпочалася сьогодні, 26 вересня, зі Львова. Близько  14:00 делегація УЄФА відлетіла зі Львова до Донецька. Протягом цього дня Мішель Платіні планує відвідати і третє приймаюче місто - Харків. У середу зранку керівники УЄФА інспектуватимуть українську столицю. 

 

версія для друку