українська російська англійська
Микола Азаров: 27 грудня в Києві відкриють станцію метро "Виставковий центр"
27.09.2011 | 10:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

27 грудня 2011 року відкриють станцію «Виставковий центр» Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час ознайомлення з ходом будівництва станцій метро в Києві.

«Ми домовилися, що 27 грудня ця станція почне працювати і прийме перших пасажирів», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що для цього ще доведеться виконати великий обсяг робіт.

Крім того, Глава Уряду обговорив з метробудівцями та керівництвом Києва технічні рішення, які дозволять у 2012 році ввести в експлуатацію ще дві станції на зазначеній лінії метрополітену.

За словами Прем’єр-міністра, планується задати ці станції в листопаді 2012 року. «Таким чином, у нас запрацює 25-кілометрова лінія метрополітену, яка дозволить вирішити надзвичайно серйозні транспортні проблеми у напрямку Одеської площі», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду поінформував, що 4 жовтня буде відкрито кільцеву міську електричку, яка значно спростить для киян проїзд столицею.

У свою чергу Генеральний директор КП «Київпастранс» Микола Ламбуцький повідомив, що при зведенні нових станцій метробудівці планують збудувати підземний автопаркінг на 5 тис. автомобілів. Паркінг буде розташований на рівні станції метро, що дозволить киянам та гостям столиці потрапити в метрополітен, не виходячи на вулицю. Прем’єр-міністр підтримав цю ініціативу. Він доручив керівництву КМДА прийняти відповідні рішення.

 

версія для друку