українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди Дня усиновлення
30.09.2011 | 09:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні співвітчизники!

 

30 вересня,  в день святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення.

Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

З великою жертовною любов’ю зігрівають вони сиріт у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, виховують достойними громадянами Української держави.

У цей день хочу висловити слова щирої подяки кожній родині, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Щастя усвідомлювати, що в Україні з кожним роком зростає кількість людей, які готові бути батьками знедоленій дитині, а турбота про дітей,  які залишилися без батьківської опіки, є головним пріоритетом державної політики.

Вірю, що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала родину.  Чужих дітей на землі не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.

 

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя та злагоди.

 

 

Прем’єр-міністр України                                                  Микола АЗАРОВ

 

версія для друку