українська російська англійська
Микола Азаров: Міжнародний інноваційний форум країн СНД стане платформою для обміну кращими досягненнями у сфері науки та інновацій
27.09.2011 | 12:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міжнародний інноваційний форум країн СНД-2011 стане платформою для обміну кращими досягненнями у сфері науки та інновацій. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час його відкриття.

«Сподіваюсь, що Міжнародний інноваційний форум країн СНД-2011 у майбутньому стане постійно діючою платформою для обміну кращими досягненнями у науковій сфері, а також практичним досвідом у сфері інновацій», - сказав Микола Азаров та додав: «Це дозволить сформувати фундаментальні принципи взаємовигідного співробітництва наших країн у науково-технічній та інноваційній сферах».

Вітаючи учасників форуму з відкриттям, Глава Уряду висловив переконання, що проведення Міжнародного інноваційного форуму стане важливою подією в житті країн СНД, що сприятиме обміну досвідом та реалізації спільних наукових проектів. «Україна вже сьогодні може запропонувати співробітництво з метою розробки і практичного використання високих технологій в галузях, в яких українські науковці мають серйозні напрацювання», - зазначив він.

Прем’єр-міністр підкреслив, що на виставці, присвяченій відкриттю форуму, інноваційні розробки українських науковців представлені досить широко. «Однак шкода, що це поки що на рівні розробок, чи експериментальних ідей, а ми повинні виходити на наш ринок з новими науковими розробками, і якщо це будуть спільні розробки, то тим краще», - зауважив Глава Уряду.

 

Довідково:

Протягом 27-28 вересня у виставкому центрі «КиївЕкспоПлаза»» проходитиме Міжнародний інноваційний форум країн СНД -2011.

Планується проведення секційних засідань та круглих столів, презентації учасників Форуму. Крім того, відбудеться конференція, присвячена питанням практичної реалізації доктрини інноваційного розвитку країн СНД на базі інформаційно-маркетингових центрів.

У рамках сесій обговорюватимуться питання державної інноваційної політики та її національних особливостей, розвитку венчурного бізнесу в аспекті інфраструктури інноваційної діяльності, трансферу технологій тощо.

У виставках візьмуть участь понад 400 експонатів з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Молдови, США, Японії, Німеччини, Чехії, Іспанії, Англії, Франції, Швейцарії, Польщі, Індії та Китаю.

На виставці демонструватимуться експозиції, що представляють усі стадії інноваційного процесу – від перспективної науково-технічної розробки до запуску серійного виробництва. Науково-технічні розробки будуть представлені у таких напрямках як промисловий сектор, нанотехнології, наука і освіта, медицина, АПК та ін.

 

 

 

версія для друку