українська російська англійська
Микола Азаров: Протягом 5 років ми маємо докорінно змінити нашу країну - ставка на інтелект та новації
27.09.2011 | 13:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова підтримує розвиток науки та інноваційних технологій, як основи розвитку економіки.

Микола Азаров під час відкриття Міжнародного інноваційного форуму країн СНД-2011 повідомив, що у цьому році Уряд прийняв досить амбіційну Програму розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в Україні до 2015 року, яка буде реалізовуватися у два етапи.

За його словами, на першому етапі (2011-2012 роки) впровадження Програми, Уряд приділить увагу концентрації ресурсів на розвитку базових галузей економіки (паливно-енергетичний, авіапромисловий, житлово-комунальний, машинобудівельний комплекси, а також транспортна інфраструктура). «Будуть створені так звані точки зростання, які стануть базою для інноваційного розвитку інших галузей», - зазначив Прем’єр-міністр.

На другому етапі (2013-2015 роки), повідомив Микола Азаров, Уряд планує сконцентрувати ресурси у тих секторах, які «визначать обличчя економіки майбутнього нашої країни» (космічна галузь, інформаційно-комунікаційні технології, біотехнології, нанотехнології,  фармацевтика, медична техніка).

При цьому Глава Уряду наголосив, що на сьогодні є «всі умови і можливості, щоб вітчизняна техніка, особливо медична, діагностична, лікувальна зайняла достойне місце у наших лікарнях, клініках, науково-дослідних центрах».

За словами Миколи Азарова, паралельно Уряд буде реалізовувати Програму розвитку інноваційної інфраструктури. «Уряд підтримує розвиток прикладної науки, в основу якої ввійдуть кращі досягнення національної фундаментальної науки», - наголосив він.

При цьому Прем’єр-міністр заявив: «Ми проводимо цілий ряд реформ в економіці у напрямку внутрішнього ринку і визначення чіткого вектору глобалізації, виходячи із бачення України як постіндустріальної держави. За ці 5 років ми повинні докорінно змінити нашу країну. Основну ставку ми повинні зробити на інтелект та інновації».

 

 

версія для друку