українська російська англійська
Україна є гарантом ефективних інвестицій у високотехнологічні галузі, - Микола Азаров
27.09.2011 | 14:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликає інвесторів співпрацювати з Україною у сфері інновацій, оскільки урядова політика передбачувана і стабільна; держава є крупним інвестором в інноваційні проекти та гарантом ефективних інвестицій у високотехнологічні галузі. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час відкриття Міжнародного інноваційного форуму країн СНД-2011.

«Співпрацюючи з Україною, ви будете мати справу з країною, де  держава є крупним інвестором в інноваційні проекти, гарантом ефективних інвестицій у високотехнологічні галузі, де урядова політика передбачувана і стабільна»,- наголосив Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр зазначив, що інноваційному розвитку сприятиме макроекономічна стабільність, що спостерігається в Україні останні півтора роки. Микола Азаров висловив сподівання, що основним результатом економічних процесів стане не тільки відновлення, але і стрімке зростання попиту і пропозиції на інноваційне виробництво та товари.

«Економіка України уже достатньо швидко і позитивно відгукнулася на обґрунтованість програмних починань. Підтвердженням цьому може бути зростання інноваційної активності промислових підприємств: зараз він становить майже 14%. Це ще не високий показник, але це значно краще, ніж ті мінімальні цифри, які ми мали ще у 2008-2009 роках. По суті у цьому запорука відродження України як високотехнологічної держави», - наголосив Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров припустив, що це є запорукою відродження економічної потужності всіх держав – учасниць СНД, 20-річчю створення якого приурочено проведення у Києві Міжнародного інноваційного форуму.

 

версія для друку