українська російська англійська
Завдяки перерозподілу бюджетних коштів Шахтарськ на Донеччині та Макарів на Київщині зможуть вирішити невідкладні проблеми міської інфраструктури
27.09.2011 | 17:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд перерозподілив бюджетні видатки задля забезпечення фінансування об’єктів, що мають важливе значення для соціально-економічного розвитку регіонів.

На засіданні 26 вересня ц.р. Кабінет Міністрів схвалив рішення про перерозподіл видатків у сумі 7276,57  тис. гривень та  спрямування цих ресурсів бюджетам міста Шахтарськ Донецької області та Макарівському району, що на Київщині.

Перерозподіл бюджетних коштів Уряд здійснює з метою забезпечення фінансування об’єктів, що мають важливе значення для соціально-економічного розвитку регіонів. Так, в Шахтарську Донецької області кошти будуть спрямовані на оновлення міського ліфтового господарства, поточний ремонт доріг, придбання обладнання для міської лікарні, реконструкцію самої будівлі лікарні, впровадження енергозберігаючих технологій в цьому медичному закладі. У смт. Макарів, що на Київщині, буде споруджена артезіанська свердловина, здійснено капітальний ремонт каналізаційної мережі селища, буде реконструйовано спортивний комплекс у селі Колонщина та капітально відремонтують дитячий навчальний заклад «Капітоша» тощо.

 

версія для друку