українська російська англійська
Микола Азаров привітав Феофана Куца з ювілеєм
28.09.2011 | 11:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Глава Кабінету Міністрів України Микола Азаров від імені Уряду привітав найстарішого в Україні майстра професійно-технічної освіти Феофана Куца з 90-річчям та вручив йому Подяку Прем’єр-міністра України.

«Сьогодні, 28 вересня 2011 року, виповнюється 90 років справжньому Майстру, трудовому наставнику, Герою Соціалістичної праці Феофану Дмитровичу Куцу», - цими словами розпочав засідання Кабінету Міністрів України Микола Азаров.

Прем’єр-міністр повідомив, що Феофан Куц сьогодні запрошений на засіданні Уряду, «щоб ми всі разом вшанували його труд і привітали його з ювілеєм».

За словами Миколи Азарова, Феофан Куц - це людина, яка з 1946 року підготувала тисячі висококваліфікованих робітників, еліту української авіаційної промисловості. «Це справжній патріот України, який з евакуації в Новосибірську повернувся в повоєнний зруйнований Київ і своїми руками піднімав нашу гордість – авіаційну промисловість», - підкреслив Глава Уряду.

У свою чергу Феофан Куц зазначив, що дуже зворушений увагою Прем’єр-міністра та Уряду і подякував за привітання. «Але, незважаючи на вік, мене дуже турбує все, що відбувається країні. Ви хочете за короткий час вивести країну на вищий рівень розвитку. Це можливо лише при підтримці всього народу», - заявив він.

Феофан Куц зазначив, що сьогодні без кваліфікованих робітників неможливо досягти успіху в проведенні реформ. Він вважає, що зараз необхідно відродити роботу профтехучилищ. «Неможливо гаслами підняти престиж робітничих професій», - зазначив Феофан Куц. Він зауважив, що оскільки багато кваліфікованих спеціалістів виїхало на заробітки за кордон, то варто тих, що залишився, стимулювати, залучаючи їх до підготовки молодих кадрів і тим самим відроджувати такий рух, як наставництво. «Я це бачу так: щоб Україна процвітала, необхідно прищеплювати працівникам гордість за професію. Така політика залучатиме молодь до робітничих професій, і у цьому повинні брати участь ЗМІ», - зазначив Феофан Куц.

 

версія для друку