українська російська англійська
Микола Азаров доручив Держінформнауки та НАН надати пропозиції з впровадження наукових розробок у виробництво
28.09.2011 | 11:32
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Державному агентству з питань науки, інновацій та інформації України у співпраці з Національною академією наук надати вичерпні пропозиції щодо впровадження результатів наукових досліджень у виробництво. За словами Глави Уряду, пропозиції повинні бути напрацьовані за результатами найбільшої за останні роки виставки інноваційних і науково-технічних досягнень, яка відбулася в рамках Міжнародного інноваційного форуму країн СНД.

«Ми часто говоримо про модернізацію економіки. А це означає масове впровадження інновацій в усіх секторах промисловості», - заявив Прем’єр-міністр.

Микола Азаров зазначив, що уже в 2012 році планується створити усі необхідні елементи інноваційної інфраструктури: Фонд підтримки малого інноваційного бізнесу; Фонд патентування винаходів за кордоном; Венчурну компанію для фінансування ризикових проектів, лізінгову компанію з впровадження вітчизняної світлодіодної техніки та інші механізми фінансової підтримки інновацій.

За його словами, буде відновлено діяльність технопарків - відповідна постанова Уряду вже готується. Також Микола Азаров звернув увагу на необхідність удосконалити державне замовлення на науково-технічні розробки: «Тобто, зробити так, щоб внутрішній ринок сформував попит на наукомістку продукцію вітчизняних підприємств».

«Я впевнений, Україна власними силами здатна забезпечити високі темпи економічного росту», - підкреслив Прем’єр-міністр.

При цьому він зазначив, що економічне зростання неможливе без зростання продуктивності виробництва сільськогосподарської продукції. «Ми поставили перед собою амбітні плани в сільському господарстві – вийти на якісно новий рівень виробництва продукції», - зауважив Микола Азаров.

Глава Уряду також висловив переконання, що для України з її науковим потенціалом вийти на високі темпи економічного зростання цілком реально.

 

версія для друку