українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд розгляне роботу аграрної науки
28.09.2011 | 11:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінетом Міністрів України сьогодні на засіданні буде розглянуте питання діяльності Національної академії аграрних наук України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду.

За його словами, Національна академія аграрних наук України є провідною в розробці і впровадженні новітніх високоефективних технологій на селі.

Микола Азаров зазначив, що модернізація економіки неможлива без масового впровадження інновацій в усіх секторах промисловості.

Глава Уряду нагадав,що вчора він відвідав Міжнародний інноваційний форум країн СНД і найбільшу за останні роки виставку інноваційних і науково-технічних досягнень. «Ще раз переконався: для України з її науковим потенціалом вийти на високі темпи економічного зростання цілком реально», - заявив він.

Микола Азаров звернув увагу на ряд прикладів прогресивності українських вчених. Так, за його словами, вчені Національної академії наук розробили спеціальну унікальну «начинку» для детекторів, що встановлені у Великому адронному колайдері в ЦЕРНі.

«Ви знаєте, як широко в останні дні обговорюється наукова сенсація щодо спостереження нейтрино з надсвітовими швидкостями. В цьому експерименті ключову роль зіграли наші українські детектори», - додав Микола Азаров.

Крім того, за його словами, підприємства в Маріуполі і Черкасах виробляють сучасне технологічне обладнання для фармацевтичної промисловості. Рентгендіагностічні комплекси київського і харківського виробництва ні в чому не поступаються імпортним аналогам. Висока кваліфікація конструкторів і розробників цих підприємств дозволяє вже зараз реалізувати програму імпортозаміщення, скажімо, в медичній промисловості.

 

 

 

версія для друку