українська російська англійська
До кінця 2012 року буде створено електронний реєстр спортивних споруд та система електронних паспортів спортсменів і тренерів
28.09.2011 | 14:06
Прес-служба державної служби молоді та спорту

До кінця 2012 року планується завершити електронний реєстр спортивних споруд України та сформувати систему електронних паспортів спортсменів і тренерів. Про це повідомив Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко на прес-конференції.

Сергій Глущенко зазначив, що розроблено Загальнодержавну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.

"Програмою передбачено щорічне будівництво 500 спортивних майданчиків, 15 басейнів та 15 льодових арен у різних регіонах країни", - зауважив Перший заступник Голови.

Посадовець акцентував на тому, що спортивна інфраструктура має бути доступною для всіх.

"Необхідно повернути на спортивні майданчики дітей", - наголосив Сергій Глущенко, розповідаючи про реалізацію національної соціальної кампанії "Давай разом!". За словами Першого заступника Голови Держслужби, волонтери-тренери проводитимуть із дітьми безкоштовні тренування з футболу, а також організовуватимуть їх цікаве та корисне дозвілля.

 

 

версія для друку