українська російська англійська
За порушення валютного законодавства через офшорні зони донараховано понад 10,7 млн. гривень пені та штрафних санкцій
28.09.2011 | 14:48
Прес-служба Державної податкової служби

Вступительное слово Премьер-министра Украины Николая Азарова на заседании Кабинета Министров Украины 20 апреля 2011 года За порушення валютного законодавства через офшорні зони донараховано понад 10,7 млн. гривень пені та штрафних санкцій. Про це повідомив заступник Голови Державної податкової служби Олександр Клименко.

Він повідомив, що з початку 2011 року перевірено 168 суб’єктів господарювання, які здійснювали зовнішньоекономічні операції через офшорні зони. Порушення валютного законодавства встановлено по 47 перевірках, за результатами яких донараховано пені у сфері ЗЕД, штрафних санкцій, податків та інших платежів на суму понад 10,7 млн. гривень.

По перевірених суб’єктах господарювання обсяги здійснених поставок протягом поточного року склали: по експорту товарів – 3,96 млн. дол. США; по імпорту товарів – 5,29 млн. дол. США.

„Офшори – це зони мінімального або низького оподаткування, своєрідний „податковий рай” для підприємців. Компанії, як правило, тут лише реєструється, а серйозну діяльність не здійснюють. Тому дуже часто вони використовуються для ухилення від сплати податків. Такі канали власного збагачення є неприпустимими”, – зазначив Олександр Клименко.

 

версія для друку