українська російська англійська
Держрезерв закупив 40 тис. тонн пшениці високої якості
28.09.2011 | 16:25
Прес-служба Державного агентства резерву

Голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк спростував припущення про те, що Держрезерв здійснює закупівлі за завищеними цінами.

«Так кажуть ті, хто не компетентний в даному питанні, або переслідує якісь приховані цілі. Купуючи пшеницю нового врожаю Держрезерв ставить перед собою відразу кілька завдань: відновити визначений законом «зерновий мінімум», закласти на зберігання зерно високої якості, дотримати географічний принцип (тобто, розподілити запаси рівномірно по всіх регіонах, щоб у разі надзвичайної ситуації транспортні витрати були мінімальними, проводити закладку помольних партіями - для зручності роботи хлібокомбінатів", - пояснив О. Лелюк в інтерв'ю виданню «Обозреватель».

За його словами, цього року Держрезерв закупив 40 тисяч тонн пшениці, «це пшениця другого класу «плюс», підвищеної якості, спеціально для довгострокового зберігання. Тому й ціна-1.927 грн. за тонну повністю відповідає ринковій. Крім того, в ціну закладені і транспортні витрати і послуги зі зберігання, і завантаження, і оцінка якості», - підкреслив Голова Держрезерву.

 

 

версія для друку