українська російська англійська
Укрзалізниця збільшить обсяги перевезень та підвищить рівень сервісу
28.09.2011 | 18:02
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Українська залізниця здатна забезпечити перевезення вантажів у заявлені клієнтами терміни, нести повну відповідальність за збереження вантажів та готова опрацьовувати збільшення транзитних потоків. Таку заяву зробив генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак на ХХ пленарному засіданні Міжнародної асоціації «Координаційна Рада з Транссибірських перевезень» (КРТП).

«Україна, як і Росія, налаштована повністю використати свій транзитний потенціал. У нас є розвинена інфраструктура, порти, компактна територія», - заявив генеральний директор Укрзалізниці. «Сьогодні ми вкладаємо кошти у модернізацію інфраструктури, розподіл вантажних і пасажирських потоків, електрифікацію, технічне переоснащення тягового рухомого складу. Наша головна  мета – відновлення довіри до залізниці та виведення залізничного транспорту на новий рівень конкурентноздатності. Для цього ми впроваджуємо нові технології, нову якість сервісного обслуговування, індивідуально працюємо з клієнтами, наприклад, у питаннях переходу на електронний перевізний документ та електронний цифровий підпис. Конкурентноздатність залізниці та довіра до нас як до перевізників – питання номер один організації роботи з вантажовідправниками та вантажоотримувачами», - заявив генеральний директор Укрзалізниці.

«Створення оптимальних умов, простота оформлення вантажів залізничним транспортом – це ті новації, які українські залізничники разом з колегами готові запропонувати бізнесу. Переваги тут очевидні - збільшення обсягів перевезень, відповідно збільшення доходів залізничного транспорту, збільшення надходження до бюджету та подальший розвиток галузі - це спільна мета та завдання для усіх учасників проектів міжнародних перевезень», - зазначив Володимир Козак.

Також керівник галузі сказав: «Українська залізниця готова бути надійним, передбачуваним та стабільним партнером у перевезеннях вантажів, готова пропонувати комплексні мультимодальні схеми доставки «під ключ». Щодо перспектив – вони тут є і завжди будуть, тому що транзитний потенціал України – це те, що дано нам об’єктивно. І наше спільне завдання – максимально використати наше географічне положення для налагодження оптимальної співпраці з клієнтами».

Залізничники України максимально спростили умови пересування вантажів по Україні. «Україна вже стовідсотково перейшла на електронний перевізний документ, електронний цифровий підпис. Тепер – завдання вийти з цими  напрацюваннями на міжнародний рівень, щоб надавати високий рівень сервісу на міжнародному рівні». Що стосується роботи зі спрощення процедур оформлення на митниці – будемо й надалі працювати з Митною службою», - запевнив генеральний директор Укрзалізниці.

 

 

 

версія для друку