українська російська англійська
30 вересня Андрій Клюєв здійснить робочий візит до Польщі для участі у бізнес-форумі в рамках саміту "Східного партнерства"
29.09.2011 | 09:22
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України

30 вересня Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв здійснить робочий візит до Республіки Польща, де візьме участь у бізнес - форумі в рамках саміту «Східного партнерства» (м. Сопот).

Андрій Клюєв візьме участь у пленарній сесії «Бізнес та Східне партнерство: економічна співпраця як головний чинник підтримки Європейської інтеграції».

Під час заключної сесії Форуму планується обговорення рекомендацій бізнес кіл щодо майбутнього Європейського Союзу, а також політичні погляди на майбутнє Європи.

Заплановані також зустрічі Андрія Клюєва з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Дональдом Туском та Членом Європейської Комісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

У Форумі візьмуть участь представники урядових інституцій та ділових кіл шести країн Східного Партнерства - Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, а також - країн Евросоюзу.

 

 

версія для друку