українська російська англійська
Міністри транспортної галузі України та Росії підписали низку документів щодо підвищення швидкостей та рівня комфорту пасажирських перевезень
29.09.2011 | 10:34
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У Одесі 28 вересня 2011 року під час 10-го засідання Підкомісії з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії Міністр транспорту Російської Федерації Ігор Левітін та Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков підписали низку документів щодо співробітництва у галузі транспорту, серед яких - актуалізований План заходів з реалізації  Концепції інтеграції транспортних систем України та РФ на 2011-2014 рр.

Подробиці та деталі домовленостей прокоментував генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак: «Міністри України та Росії задоволені підсумками проробленої роботи. Зокрема, було обговорено низку питань, які стосуються модернізації інфраструктури для збільшення швидкості пасажирських поїздів. Визначено, що стик Козача-Лопань буде виключно пасажирським та швидкість поїздів підвищиться до 160 км\год. Також ми розглянули питання, які стосуються прибуття поїзду Київ-Москва до Ленінградського вокзалу, щоб наші пасажири могли пересісти на швидкісний поїзд «Сапсан» сполученням Москва - Санкт-Петербург». 

«Ми підняли питання впровадження нових технологій, адже Україна вже на 100% перейшла на електронний вантажний документ та електронний підпис, щоб ці системи узгоджено розвивались на міжнародному рівні з Росією та Білоруссю. Звичайно, є питання, над якими ще потрібно працювати. У свою чергу, я та Володимир Якунін звернулись до своїх міністрів, щоб на рівні уряду вирішувати питання митниці, саме ці проблеми не дають нам змоги збільшувати обсяги транзитних перевезень, а також імпорту та експорту», - заявив генеральний директор УЗ.

 

версія для друку