українська російська англійська
Микола Азаров ініціював розробку програми українсько-корейського співробітництва на найближчі 5-10 років
29.09.2011 | 15:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров запропонував розробити перспективну програму українсько-корейського співробітництва на найближчі 5-10 років. Про це він заявив у Києві на спільній прес-конференції з Прем'єр-міністром Республіки Корея Кім Хван Сіком.

"Сьогодні ми зробили нашим корейським партнерам низку цікавих пропозицій. Ми домовилися, що у грудні у Сеулі проведемо засідання двосторонньої міжурядової комісії з питань торгово-економічної співпраці, на якому підіб'ємо підсумки і намітимо подальші кроки нашого співробітництва. Я запропонував Прем'єр-міністрові Кореї, щоб ми вийшли на перспективну програму співробітництва на найближчі 5-10 років", - сказав Микола Азаров.

У свою чергу Глава корейського Уряду зазначив, що його країна зацікавлена у співпраці з Україною в енергетичній, космічній, сільськогосподарській галузях, а також в оборонній сфері. Він наголосив, що конкретні проекти та програми співпраці буде обговорено на засіданні міжурядової комісії у Сеулі. "Ми сьогодні обговорили широкий спектр питань двосторонньої співпраці. Я сподіваюся, що конкретні проекти будуть розроблені та обговорені під час майбутнього першого засідання міжурядової комісії", - сказав Кім Хван Сік.

 

версія для друку