українська російська англійська
Електропоїзди виробництва Hyundai отримають клас "Інтер Сіті+"
30.09.2011 | 10:13
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Проект нової класифікації поїздів для Укрзалізниці розроблявся кращими фахівцями-науковцями на основі аналізу класифікацій, що діють в Європі, Росії та Білорусії. Про це повідомив в інтерв’ю журналістам заступник директора Державного науково–дослідного центру залізничного транспорту Олег Христофор.

Згідно проекту нового розподілу пасажирських поїздів денні електропоїзди підвищеного комфорту, що наразі курсують між Києвом та обласними центрами України, будуть називатися Інтер Сіті, а нові поїзди виробництва Hyundai – Інтер Сіті+.

У той же час електропоїзди, що наразі курсують у приміському сполученні, до нової класифікації не потрапляють і вартість проїзду в них, як і якість послуг, залишиться без змін.

Довідково. Нова класифікація пасажирських поїздів розроблена фахівцями Укрзалізниці  на виконання Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України «Про Національний план дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки» від 27 квітня 2011 № 504/2011.

На сьогодні проект нової системи класифікації пасажирських поїздів знаходиться на розгляді та затвердженні в Міністерстві інфраструктури України.

Розробка нової класифікації пасажирських поїздів в Україні викликана необхідністю інформувати споживача щодо рівня якості надання послуг з перевезень пасажирів залізничним транспортом в залежності від класу поїзду та вагону.

З урахуванням якості отриманої послуги Укрзалізницею запропоновано наступні класи пасажирських поїздів:

- денні пасажирські поїзди: Євро Сіті (EС), Інтер Сіті + (ІС+), Інтер Сіті (ІС), Регіональний експрес (РЕ), Регіональний поїзд (PП);

- нічні пасажирські поїзди: Євро Найт (EN), Нічний експрес (НЕ), Нічний швидкий (НШ), Нічний пасажирський (НП).

 

 

версія для друку