українська російська англійська
Борис Колесніков: Головування Польщі в Євросоюзі має увійти в історію підписанням Україною договору про Асоціацію з ЄС
30.09.2011 | 14:29
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков висловив побажання, щоб президентство Польщі в Європейському Союзі увійшло в історію підписанням договору про Асоціацію з ЄС, приєднанням до зони вільної торгівлі й затвердженням дорожньої карти, що визначатиме рух України до членства в Євросоюзі. На цьому Віце-прем’єр-міністр України наголосив, беручи участь у бізнес-форумі у польському місті Сопот сьогодні, 30 вересня 2011 року.

Під час свого виступу Борис Колесніков зазначив, що сільське господарство – один з пріоритетних напрямків розвитку української економіки. Відтак Віце-прем’єр-міністр України висловив впевненість, що вже у найближче десятиліття Україна подвоїть виробництво зерна й стане одним з основних гравців на ринку зерна.

Крім того, Україна має намір розвивати машинобудування. Зокрема, за словами Бориса Колеснікова, наступного тижня планується провести переговори з однією з провідних зарубіжних компаній щодо будівництва автомобільного заводу.

Нагадаємо, бізнес-форум під назвою «Європейський форум нових ідей і перспектив для Європи. Ділова перспектива» у Сопоті є економічною частиною саміту Східного партнерства, який проходить 29-30 вересня у столиці Польщі Варшаві. Головна мета саміту - оцінка нинішніх досягнень та розширення обов’язків Євросоюзу перед своїми східними партнерами.

 

 

версія для друку