українська російська англійська
Борис Колесніков закликав бізнес-кола Європейського Союзу локалізувати виробництво в Україні
30.09.2011 | 15:17
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков взяв участь у засіданні бізнес-форуму у рамках саміту Східного партнерства, що відбулося сьогодні, 30 вересня 2011 року, у польському місті Сопот.

У своєму виступі перед учасниками форуму Борис Колесніков звернув увагу на той факт, що Україна демонструє стабільні темпи росту економіки. За останні 8 місяців ріст ВВП склав 5,2%.

Утім Віце-прем’єр-міністр наголосив на необхідності проведення чіткої діагностики проблем української економіки. «Чим правильніше встановлено діагноз, тим більше шансів на успіх», - сказав Борис Колесніков. За його словами, в економіці України багато секторальних проблем. «Найбільша серед них – велика енергоємність економіки України», - зазначив він.

У зв'язку з цим на перший план виходять енергозберігаючі технології. Відтак Борис Колесніков закликав бізнес-кола Європейського Союзу локалізувати виробництво в Україні в різних секторах, і зокрема у сфері енергозберігаючих технологій. «Швидка локалізація виробництва у цьому секторі колег з ЄС забезпечить гарантований успіх», - сказав Борис Колесніков.

Довідка:

Бізнес-форум під назвою «Європейський форум нових ідей і перспектив для Європи. Ділова перспектива» у Сопоті є економічною частиною саміту Східного партнерства, який проходить 29-30 вересня у столиці Польщі Варшаві. Головна мета саміту - оцінка нинішніх досягнень та розширення обов’язків Євросоюзу перед своїми східними партнерами.

У саміті Східного партнерства беруть участь декілька сотень осіб з країн Східного партнерства та Європейського Союзу, у тому числі представники ділових кіл, урядів, Європейської комісії і експертів з економіки.

Бізнес-форум присвячено розгляду рекомендацій ділових кіл країн-членів ЄС і країн-партнерів щодо подальшого розвитку Східного партнерства.

Форум у Сопоті організовано за ініціативою Міністерства закордонних справ Польші і конфедерації приватних роботодавців Lewiatan за підтримки BUSINESSEUROPE – провідної бізнес-асоціації, що включає 41 федерацію із різних країн Євросоюзу.

 

версія для друку