українська російська англійська
Борис Колесніков назвав чотири пріоритети розвитку економіки України
30.09.2011 | 16:04
Прес-служба Мінистерства інфраструктури

Україна повинна зосередити свою увагу на чотирьох пріоритетах розвитку економіки – енергозберігаючих технологіях, машинобудуванні, сільському господарстві та розвиткові туризму. Про це сьогодні, 30 вересня 2011 року, заявив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, виступаючи перед учасниками бізнес-форуму у польському місті Сопот, що проходить у рамках саміту Східного партнерства.

«Сама підготовка до Євро-2012 продемонструвала багато вузьких місць української економіки, і одночасно – привабливість розвитку туризму в Україні», - сказав Борис Колесніков.

Також Віце-прем'єр-міністр України підкреслив необхідність модернізації комунальної сфери з великими можливостями для інвестицій. За словами Бориса Колеснікова, вже наступного тижня Україна сподівається провести переговори з однією з провідних зарубіжних компаній щодо будівництва автомобільного заводу.

Крім того, Борис Колесніков висловив впевненість, що в найближче десятиліття Україна подвоїть виробництво зерна і стане одним з основних гравців на ринку зерна.

 

версія для друку