українська російська англійська
Микола Азаров поспілкувався з користувачами Фейсбуку
30.09.2011 | 18:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров поспілкувався з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

Глава Уряду відповів на запитання, які громадяни розмістили на його особистій сторінці. За результатами спілкування Микола Азаров дав ряд доручень.

Зокрема, Микола Азаров дав доручення Віце-прем’єр-міністру – Міністру інфраструктури України Борису Колеснікову вивчити можливість покращення приміського залізничного сполучення. «Стосовно приміських електропоїздів, то обов’язково дам вказівку міністру розібратися. Він повинен визначити оптимальну кількість потягів у цьому напрямку», - зазначив Глава Уряду. Він також повідомив, що на 4 жовтня поточного року заплановано відкриття кільцевої міської електрички в Києві.

Також Прем’єр-міністр розпорядився розібратися з ситуацією в Черкасах, де, за словами одного з користувачів Фейсбука, знищується тролейбусний парк.

Під час спілкування Микола Азаров поділився думками щодо розвитку ряду галузей економіки. Зокрема, він відзначив, що економічне зростання вимірюється не рейтингами, а насамперед рівнем життя громадян України.

Крім того, Прем’єр-міністр прокоментував відносини з Російською Федерацією, зазначивши, що для Уряду України Росія є, перш за все, «стратегічним партнером, дружньою державою, братнім народом, з яким ми прожили сотні років разом». «Я глибоко переконаний, що такі відносини є для нас життєво необхідними, і не тільки зараз, але і в далекій перспективі», - відзначив він.

Особиста сторінка Миколи Азарова в Фейсбуці – серед лідерів і сьогодні налічує понад 4 700 користувачів.

 

 

версія для друку