українська російська англійська
Андрій Клюєв: Управлінська система, яка не відповідає викликам часу, лежить в основі більшості стратегічних невдач України
01.10.2011 | 11:20
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Підвищення якості державного управління дасть відчутні економічні результати. Про це пише в своїй статті у газеті «Дзеркало тижня» Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

«Ми вже 20 років облаштовуємо каюту під назвою «Україна». На жаль, величезні можливості за багатьма напрямками досі нерозкриті. Парадокс ситуації полягає в тому, що міжнародні рейтинги високо оцінюють природний, трудовий та інтелектуальний потенціал України. Але як тільки оцінка стосується сфери управління цими ресурсами - ми опиняємося в хвості будь-яких рейтингів», - констатує Андрій Клюєв. Висновок, на його думку, простий і очевидний - управлінська система, яка не відповідає викликам часу, лежить в основі більшості стратегічних невдач України.

«Послідовне, крок за кроком підвищення якості державного управління - від вибудовування дієвої системи планування та прогнозування, до збільшення результативності бюджетної політики, обов'язково дасть відчутні економічні результати», - переконаний Андрій Клюєв.

 

версія для друку