українська російська англійська
Генплан Києва до 2025 року передбачає ліквідацію аварійного житла та відчутне збільшення обсягу житлового фонду
03.10.2011 | 13:26
Київська МДА

Житлова політика, визначена Генпланом, передбачає до 2025 року ліквідацію аварійного та застарілого житла та підвищення середньої житлової забезпеченості населення не менше як 27,5 кв. м/особу. Про це під час розширеного засідання Колегії КМДА повідомив начальник КО «Інститут Генерального плану м. Києва» Сергій Броневицький. Зокрема, Генплан передбачає забезпечення кожної родини квартирою та збільшення загального обсягу житлового фонду не менш як на 28,5 млн. кв. м з доведенням загальної площі житла у столиці до 88,5 млн. кв. м.

Крім того, Генпланом передбачено проведення модернізації та комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, обсягом нового будівництва 5,87 млн. кв. м, а також створення житлового фонду, призначеного для переселення мешканців з будинків барачного типу, гуртожитків та інших непридатних для проживання будівель. Разом з тим, планується сформувати комунальний фонд соціального житла та доступного житла за рахунок новозбудованих або модернізованих будинків.

Розробники Генплану планують і поступове збільшення щорічного введення в експлуатацію житла – до 2,5 млн. кв. м. При цьому частка соціального житла становитиме не менше 0,2 млн. кв. м.

Нагадаємо, що наразі розпочався процес громадського обговорення проекту Генерального плану м. Києва та його приміської зони на період до 2025 року.

З матеріалами проекту Генерального плану Києва можна ознайомитись на сайті www.kga.gov.ua , надати свої пропозиції або залишити зауваження. Пропозиції надаються у письмовому вигляді до Головного управління містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, розглядаються робочою групою замовника Генерального плану м. Києва у місячний термін, або приймаються за телефоном: 235-10-25.

 

версія для друку