українська російська англійська
У МОНмолодьспорті обговорили питання співпраці України та Великобританії в освітній сфері
03.10.2011 | 15:33
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

3 жовтня 2011 року відбулася зустріч представників Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з членом Британського парламенту, відповідальною за відносини з Україною Хеллен Гудмен.

Вона розповіла про успіхи Великобританії у покращенні якості освіти: «Ми впровадили нові стандарти шкільної та дошкільної освіти. Головною моєю турботою в уряді було забезпечення рівного доступу до освіти для дітей, які живуть за межею бідності».

Хеллен Гудмен підкреслила, що для британської делегації дуже цікавим став досвід України в організації освітянських округів, результатів реалізації програми «Рівний доступ до якісної освіти».

Окремо член Британського парламенту позитивно відзначила запровадження нового державного стандарту шкільної освіти, за яким у всіх школах вивчатимуть англійську мову з першого класу.

Для представників МОНмолодьспорту було цікаво почути про англійський досвід у сфері комерціалізації наукових досліджень в університетах, співпрацю з роботодавцями під час працевлаштування молодих спеціалістів та організації позашкільного дозвілля молоді.

 

версія для друку