українська російська англійська
Україна та Ізраїль зацікавлені у поглибленні двостороннього співробітництва
03.10.2011 | 18:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Ізраїлю Авігдором Ліберманом наголосив на активізації двостороннього співробітництва.

У ході зустрічі Микола Азаров відзначив високий рівень двосторонніх відносин між Україною та Ізраїлем, зокрема торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. За його словами, підтвердженням тому є підписання оновленої угоди про захист інвестицій, регулярне проведення засідань міжурядових українсько-ізраїльських комісій, проведення у цьому році бізнес-форуму, продовження переговорів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем: «Це говорить про значний потенціал наших взаємовідносин».  

При цьому Прем’єр-міністр України висловив зацікавлення у поглибленні взаємної співпраці між країнами, закликавши співбесідника активно використовувати всі наявні можливості. «Ми повинні активно використовувати потенціал двостороннього співробітництва, ті можливості, які у нас є у сфері сільського господарства, машинобудуванні, туризмі, екології», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду поінформував Віце-прем’єр-міністра Ізраїлю про досягнення результатів у переговорному процесі між Україною та Європейським Союзом щодо створення зони вільної торгівлі, висловивши сподівання на якнайшвидше підписання відповідної угоди.

У свою чергу Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман наголосив на важливості встановлення безвізового режиму між країнами, що сприяє розвитку туризму та бізнесу. Крім того, у сфері інвестиційного співробітництва, за його словами, на сьогодні реалізується важливий проект щодо будівництва медичного діагностичного центру у Вінниці з використанням передових технологій та залученням кращих медичних працівників.

 

 

 

версія для друку