українська російська англійська
Уряд готовий шукати нові шляхи комунікації з громадськістю заради ефективного впровадження реформ
04.10.2011 | 14:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд готовий шукати нові шляхи комунікації з громадськістю заради ефективного впровадження реформ. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час зустрічі з блогерами та керівниками інтернет-проектів, з якими обговорив тему «Комунікація в період реформ: як владі спілкуватися з народом

Глава Уряду зазначив, що сьогоднішня зустріч відбувається в абсолютно новому для нього форматі. «Ми готові шукати нові форми комунікації з громадськістю», - запевнив він, наголосивши, що особливо актуально це в період проведення реформ.

Прем’єр-міністр додав, що саме з цією метою він відкрив особисту сторінку в соціальній мережі Фейсбук, де регулярно спілкується з її користувачами. При цьому Микола Азаров зазначив, що користувачі Фейсбуку залишають на його сторінці сотні повідомлень і в них є конструктивні пропозиції, думки.

За його словами, владу часто звинувачують у недостатній комунікацій з громадськістю, у нерозумінні реформ, які впроваджує Уряд.

Як приклад, Микола Азаров навів податкову реформу. За його словами, під час прийняття Податкового кодексу на адресу Уряду звучало багато критики, а підприємці з протестом вийшли на Майдан. На його думку, цього б ніколи не сталося, якби представники влади надали громадськості більше інформації про свої дії. Адже з початку реалізації податкової реформи минув рік, і вона довела свою ефективність.

При цьому Прем’єр-міністр зазначив, що для проведення реформ Україні потрібна стабільність, водночас проведення будь-яких реформ дестабілізує суспільство. «От візьмемо охорону здоров’я, наприклад. Абсолютно неефективна система, але як тільки ми починаємо щось міняти, щось робити, то одразу нариваємося на шквал критики. Частина, напевне, обґрунтована. Але якщо нічого не робити, то ми нічого не зможемо змінити», - зазначив Микола Азаров та додав, що завдання Уряду полягає в пошуку балансу між перетвореннями і соціально-економічною стабільністю.   

За результатами зустрічі учасники домовилися проводити подібні зібрання за участю Миколи Азарова раз на квартал. Зокрема, планується обговорити ряд питань щодо підприємництва, культури, освіти тощо.

 

версія для друку