українська російська англійська
Володимир Бандуров: Розвиток інноваційних технологій - запорука успішної модернізації економіки
04.10.2011 | 15:22
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Курс на модернізацію економіки, проголошений в Україні, неможливий без залучення інвестицій. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, співголова Українсько-австрійської змішаної комісії з питань торговельно-економічних зв’язків Володимир Бандуров під час засідання Змішаної українсько-австрійської робочої групи з питань інноваційного співробітництва.

Володимир Бандуров зауважив, що Австрія - одна з найбільш розвинених держав Європи, яка має практичний досвід реалізації проектів на терені Східної Європи. За його словами, успіхам у розвитку власної економіки Австрія завдячує, у тому числі, і використанню інноваційних технологій.

Заступник Міністра зауважив, що Уряд України на сьогодні проголосив курс на модернізацію економіки, особлива увага при цьому приділяється ресурсо- та енергозберігаючим технологіям. «У цьому зв’язку неможливо уявити розвиток нашої держави без розвитку інноваційних технологій. Про це наголошує і наш Президент Віктор Янукович – розвиток конкурентоспроможної держави неможливий без запровадження конкурентоспроможних технологій», - підкреслив він.

Володимир Бандуров додав, що для створення найбільшого сприяння  впровадженню інноваційних технологій Верховною Радою прийнято і Президентом України підписано Закон України “Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні”.

Заступник Міністра зазначив, що Україну цікавить досвід Австрії у залученні інвестицій. Він також зауважив, що разом з австрійськими інвестиціями держава отримає набагато більше – це, в першу чергу, передові і новітні технології, проектний менеджмент, досвід реалізації успішних інноваційних проектів, завдяки яким сьогодні розвивається економіка.

Володимир Бандуров підкреслив, що зі свого боку українська влада створюватиме необхідні умови для того, щоб австрійський досвід реалізації інноваційних проектів був застосований в Україні.

 

 

версія для друку