українська російська англійська
Микола Азаров прогнозує збільшення українсько-австрійського товарообігу до 1,5 млрд. доларів
04.10.2011 | 17:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що до кінця 2011 року товарообіг між Україною і Австрією перевищить 1,5 млрд. доларів. Про це він сказав під час зустрічі у вівторок із Головою Національної Ради Австрії Барбарою Праммер.

"Зростає товарообіг між нашими країнами, є всі підстави вважати, що до кінця року він становитиме понад 1,5 мільярдів доларів", - зазначив Микола Азаров.

Глава Уряду додав, що Україна зацікавлена в інтенсифікації економічної співпраці з Австрією в межах Дунайської стратегії та зокрема у транспортній галузі.

Він підкреслив, що Україна готова взяти участь у фінансуванні будівництва дороги Київ-Відень.

"Ми зацікавлені у фінансуванні автомобільної траси Київ-Відень. Свою частину дороги до Чопа ми вже робимо, і готові брати участь у цьому проекті", - відзначив Прем'єр-міністр.

Барбара Праммер, у свою чергу, поінформувала, що Австрія вбачає в Україні дуже важливого торговельно-економічного партнера, додавши, що багато австрійських компаній вже працюють в Україні.

Вона також зазначила, що Україна і Австрія мають широке поле для інтенсифікації контактів у межах Дунайської стратегії.

"Щодо Дунайської стратегії та розвитку співпраці у Причорноморському регіоні, то тут у нас є широке поле для діяльності, і ми цю співпрацю можемо інтенсифікувати. І її слід інтенсифікувати не лише на двосторонньому, а й на багатосторонньому рівні", - наголосила Барбара Праммер.

Крім того, вона пообіцяла політичну підтримку австрійського парламенту пропозицій для поліпшення економічної співпраці з Україною.

 

версія для друку