українська російська англійська
Микола Азаров: Обов'язок кожного урядовця - вести діалог з людьми
05.10.2011 | 11:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наполягає на тому, щоб налагодити системний діалог між членами Уряду і громадянами. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України.

 «Я наполягаю на тому, що Уряд і кожен міністр, керівник відомства повинен зробити такий змістовний діалог системою», - наголосив Микола Азаров.

За словами Глави Уряду, діалог з людьми – це складна, довга, постійна робота.   «Але це наш посадовий обов’язок. Тому вимагаю: звертайтесь до людей. Говоріть правду про реальний стан речей. Активізуйте зустрічі з громадськими організаціями», - закликав Микола Азаров, підкресливши, що кожен урядовець повинен знайти контакт з громадянами, використовуючи різні інструменти комунікації: особисті зустрічі, прес-клуби, сторінки у соціальних мережах тощо.

При цьому Прем’єр-міністр наголосив, що «відсутність чітко роз’ясненої позиції міністра, високопосадовця чи певної державної установи розглядатиметься як серйозний службовий недолік».

Глава Уряду також звернув увагу на важливості конструктивного діалогу з громадянами в питаннях впровадження реформ. При цьому він наголошує, що урядовці на офіційних сайтах повинні максимально чітко і зрозуміло розкривати зміст і суть,   стратегічний задум реформ.

 

версія для друку