українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Уряд проводить системну політику підвищення соціальних стандартів
05.10.2011 | 14:27
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд проводить послідовну політику посилення соціального захисту найуразливіших категорій громадян. Так, упродовж 2011 року уже втретє підвищується прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Про це сьогодні заявив Віце-премєр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів.

Урядовець зазначив, що з 1 жовтня цього року прожитковий мінімум для непрацездатних підвищився з 764 до 784 гривень, а до кінця року цей показник становитиме 800 гривень. Відповідно до зростання прожиткового мінімуму для непрацездатних пропорційно підвищаться  і  всі пов'язані з ним соціальні та пенсійні виплати. Зокрема, це стосується перерахунку пенсій, допомоги малозабезпеченим, допомоги при народженні дитини тощо.

«Якщо цього року ми підвищуємо соціальні стандарти чотири рази – щоквартально, то у 2012 році передбачено п’ять підвищень. Надзвичайно важливо, що у державному бюджеті на наступний рік усі соціальні виплати  зростатимуть більшими темпами, ніж інфляції», - наголосив урядовець.

 

 

версія для друку