українська російська англійська
Ратифіковано Угоду про енергоефективність між Україною та МБРР
05.10.2011 | 15:34
Прес-служба Міністерства фінансів

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про ратифікацію Гарантійної Угоди (Проект з енергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку».

Метою закону є фінансування заходів, які сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств, в тому числі постачальників комунальних послуг, через розширення доступу до джерел довгострокового фінансування. Також передбачено фінансову підтримку впровадження енергоефективних технологій, покращання стану захисту довкілля, а також розширення спроможності комерційних банків – надавати середньо - та довгострокові позики, розвиваючи банківський сектор. Позичальником коштів МБРР є АТ «Укрексімбанк». Сума позики складає 200 млн. дол. США під гарантії України до 30 років з шестирічним пільговим періодом.

Закон сприятиме завершенню внутрішньодержавної процедури стосовно набрання чинності Гарантійною угодою (Проект з енергоефективності) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що надасть можливість розпочати реалізацію спільного з МБРР проекту.

 

 

 

версія для друку