українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Залучення суспільства до розробки державних програм підвищує їх ефективність
05.10.2011 | 16:02
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Разом із громадськими організаціями Уряд працює над створенням середньострокової програми посилення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомив сьогодні на брифінгу Віце-прем’єр-міністр України  Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Коментуючи підписання Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Всеукраїнською громадською організацією „Союз Чорнобиль України”, Сергій Тігіпко зазначив, що документ передбачає значне підвищення пенсійних та соціальних виплат чорнобильцям.

Зокрема, у 2012 році основний розмір пенсій інвалідам-ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зросте не менш, ніж на 25 відсотків: у середньому з 2 326 до 2 907 гривень. На 85 відсотків збільшаться видатки держави на медико-санітарне забезпечення та лікування постраждалих внаслідок  катастрофи: з 11.5 млн. грн. до 21.3 млн.грн. Видатки на забезпечення житлом  постраждалих людей збільшуються з 44 до 50 млн.грн. Наступного року держава також виділить на 43 відсотки (155.5 млн.грн.) більше коштів для забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

«Робочі групи, які ми створили для вирішення проблем постраждалих від Чорнобильської катастрофи, продовжують свою роботу. Наразі ми працюємо над створенням програми поетапного підвищення соціального захисту чорнобильців на найближчі чотири-п’ять років», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку