українська російська англійська
Українці можуть їздити до Аргентини без віз
05.10.2011 | 16:15
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У зв'язку із набранням чинності 2 жовтня ц.р. Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Аргентини про скасування віз, Управління з питань міграції Аргентинської Республіки інформувало українську сторону щодо порядку застосування аргентинською стороною пункту 1 статті 2 зазначеної Угоди.

Зокрема, стаття 1 Угоди передбачає, що громадяни держави однієї Договірної Сторони, які користуються дійсними проїзними документами, можуть в'їжджати, прямувати транзитом та виїжджати з території держави іншої Договірної Сторони без віз з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності.

Відповідно до пункту 1 статті 2 Угоди, громадяни можуть перебувати на території держави іншої Договірної Сторони без віз строком до 90 (дев'яносто) днів протягом календарного року (365 днів).

Згідно із роз'ясненнями аргентинської сторони, громадяни України можуть здійснювати перший в'їзд до Аргентини з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності без попереднього оформлення віз.

Починаючи з дати першого в'їзду починають відраховуватися дні календарного року (365 днів), протягом якого громадянином України можуть бути використані 90 днів перебування на території Аргентини без оформлення візи.

При цьому, дозволений термін безвізового перебування може бути використаний як протягом одного візиту, так і в ході кількох візитів за умови, що сукупний термін перебування громадянина України на території Аргентини без візи не перевищуватиме 90 днів.

У випадку, якщо протягом календарного року з дати першого в'їзду заявник уже перебував на території Аргентини 90 днів (протягом одного візиту або використав зазначений дозволений термін безвізового перебування у ході кількох візитів) наступний його в'їзд на аргентинську територію може бути здійснений за умови попереднього оформлення візи у дипломатичному представництві або консульській установі Аргентини за кордоном.

 

 

версія для друку