українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Провідні вузи Харкова і Києва готові взяти участь у спільних з В'єтнамом програмах підготовки кадрів для ІКТ
05.10.2011 | 17:48
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

5 жовтня голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко зустрівся з Міністром інформації та комунікації Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєном Бак Шоном. У центрі обговорення були перспективи співробітництва України та В’єтнаму у галузі інформатизації.

Як зазначив Бак Шон, керівництво СРВ визнає важливість інформатизації для успішного соціально-економічного розвитку, адже сьогодні ІКТ є платформою майже для всіх сучасних галузей економіки. Він підкреслив, що СРВ реалізує програму з інформатизації, розраховану до 2020 року, й зацікавлена у тому, щоби вивчати досвід України, яка входить до п’ятірки кращих країн Східної та Центральної Європи за обсягом ринку ІТ-індустрії. Бак Шон також висловив зацікавленість в інтенсифікації освітніх обмінів між країнами. Ще однією пріоритетною сферою співробітництва сторони визнали телекомунікації.

Володимир Семиноженко відзначив, що саме інформатизація є одним із центральних напрямків програми економічних реформ. Урядом та експертним співтовариством готуються законодавчі ініціативи, покликані стимулювати розвиток ІТ-галузі. Велику увагу приділяється посиленню кадрового потенціалу для ІКТ, адже наразі дефіцит у відповідних спеціалістах сягає 25%. Голова Держінформнауки зазначив, що провідні вузи Харкова і Києва готові взяти участь у спільних з В’єтнамом програмах  підготовки кадрів.

У свою чергу Міністр інформації та комунікації Соціалістичної Республіки В’єтнам висловив підтримку цій ініціативі.

«Нашим країнам належить виконати велику роботу, щоби впевнено сказати: ми є інформаційним суспільством. Між Україною і В’єтнамом склалися дуже прогресивні відносини в рамках угоди про науково-технічне співробітництво. Сьогодні прийшов час розпочинати нові спільні проекти в галузі економіки. Галузь ІКТ є найбільш динамічною, отже, наше співробітництво в цій сфері є дуже перспективним і взаємовигідним», - підсумував Володимир Семиноженко.

Нагадаємо, що наразі триває офіційний візит Прем’єр-міністра Соціалістичної Республіки В'єтнам Нгуєн Тан Зунг до України.

 

 

версія для друку