українська російська англійська
Ініціатива реформування МВС знайшла підтримку на парламентських слуханнях
06.10.2011 | 09:18
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Виступ Міністра внутрішніх справ України генерал-полковника міліції Анатолія Могильова на парламентських слуханнях у Верховній Раді стосовно реформування системи МВС знайшов багато відгуків у присутніх. Загалом більшість з учасників слухань, серед яких депутати, науковці, представники інших міністерств та відомств, судових органів, члени громадських об`єднань та правозахисних організацій підтримали ініціативу проведення змін.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віктор Швець зазначив: «Треба негайно розпочати процес реформування у реальному часі. Я переконаний, що реформа МВС не може відбуватися у вакуумі. Але ж разом із реформою всієї правоохоронної системи ми можемо змінити суть цього органу державного управління».

Також висловився депутат чотирьох скликань, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бандурка: «Міліцію легко критикувати, в ній важко працювати. І впродовж більше, чим піввіку, я чую, що міліція «не така». А вона і не може бути іншою – вона точно така, як народ! І пани міліціянти не спустилися, як янголи, з неба. Ми не можемо забезпечити європейський рівень матеріально-технічного забезпечення. Але змінити своє ставлення до міліціонера ми можемо. Система заслуговує поваги, бо міліція робить свою справу у будь-який час і за будь-яких обставин».

Голова Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Валерій Бевз зауважив: «Як відомо, міліція – це дзеркало народу. Тому, друзі мої, давайте частіше дивитися у дзеркало. Як кажуть: «Кожен вважає себе героєм, коли бачить бій здалеку».

 

версія для друку