українська російська англійська
Україна та Греція уклали угоду про співробітництво органів юстиції
06.10.2011 | 14:11
Прес-служба Міністерства юстиції

Україна та Грецька Республіка підписали угоду про співробітництво національних органів юстиції. Підписання відбулося в рамках державного візиту до Греції Президента України Віктора Януковича, що  триває 6-8 жовтня 2011 року.

З української сторони угоду підписав Міністр юстиції України Олександр Лавринович. З грецької сторони – Міністр юстиції, прозорості та прав людини Греції Мильтиадис Папаіоанну (Miltiadis Papaioannou).

Як зазначив за підсумками підписання Міністр юстиції України, угода про співробітництво між міністерствами юстиції двох країн укладена з метою поглиблення контактів в галузі юстиції та права.

Органи юстиції України та Греції виявили зацікавленість щодо взаємної допомоги в підготовці законопроектів та аналізу виконання таких законопроектів, а також - щодо обміну експертами для отримання  інформації про структуру та діяльність служб юстиції.

Крім того, Угода передбачає співробітництво у галузі законодавства, здійснення правосуддя, професійного навчання юристів, функціонування пенітенціарної системи, а також, у межах їхньої компетенції, щодо розвитку правової науки.

На запит один одної сторони надаватимуть висновки міжнародних конференцій, які вони організовуватимуть з правових питань, обмінюватимуться законодавством, правовими публікаціями та іншою відповідною інформацією.

Станом на 6 жовтня Міністерством юстиції України укладено угоди про співробітництво з органами юстиції 38 країн. З них, 18 – з країнами Європи, 15 – з країнами СНД, 3 – з країнами Азії та 2 – з країнами Африки.

 

 

версія для друку