українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Реформування системи соціальної підтримки допоможе подолати бідність в країні
07.10.2011 | 13:05
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністерство соціальної політики підготувало програму посилення соціального захисту найвразливіших категорій населення, яка найближчим часом буде винесена на розгляд Кабінету Міністрів. Про це повідомив сьогодні Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді.

Сергій Тігіпко переконаний, що для боротьби з бідністю потрібно, насамперед, стимулювати економічне зростання, щоб мати кошти на фінансування пільг та допомоги, а також - реформувати систему підтримки найбідніших українців. «Сьогодні тільки 23 % коштів, які виділяються з бюджету для соціальної підтримки, доходить до незаможних людей. Решта витрачається неефективно через існування так званого галузевого підходу, коли ми надаємо пільги цілим галузям, не розглядаючи конкретну родину, її дохід», – наголосив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр повідомив, що вже підготовлено законопроект, який передбачає прив’язку всіх  пільгових виплат до доходу людини. «Якщо нам вдасться впровадити такий механізм, ми зможемо достатньо швидкими темпами вирішити проблему бідності», – підкреслив він. 

 

версія для друку