українська російська англійська
Міністерства охорони здоров'я України та Греції підписали меморандум про співпрацю
07.10.2011 | 16:27
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство охорони здоров'я та соціальної солідарності Грецької Республіки підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в галузі охорони здоров'я. Підписання відбулося в рамках державного візиту Президента України Віктора Януковича до Греції.

Метою меморандуму є активізація та розширення співпраці між Україною та Грецькою Республікою в галузі охорони здоров'я. Передбачається, що реалізація меморандуму сприятиме розвитку співробітництва за визначеними пріоритетними напрямами, дозволить координувати політику в галузі охорони здоров`я.

Зокрема, у меморандумі зазначається, що Міністерство охорони здоров'я  України та Міністерство охорони здоров'я та соціальної солідарності Грецької Республіки, бажаючи сприяти співробітництву в галузі охорони здоров'я між обома країнами, домовились розвивати співробітництво в галузі охорони здоров'я на основі рівності і взаємної вигоди за пріоритетними напрямами, такими  як первинна та спеціалізована медична допомога; медична освіта, профілактика захворювань та громадське здоров'я; епідеміологічний нагляд за інфекційними захворюваннями,  зокрема ВІЛ/СНІД та інші інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом, тощо.

У рамках співпраці будуть проводитися такі форми обміну: обмін інформацією в галузі охорони здоров'я; обмін спеціалістами з метою навчання та консультацій з пріоритетних питань; обмін досвідом з пріоритетних проблем обох країн; обмін інформацією за науковими проектами.

 

версія для друку