українська російська англійська
Микола Присяжнюк ініціює створення Моніторингового центру виробництва та споживання сільгосппродукції
10.10.2011 | 11:03
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Під час Другого Міжнародного Чорноморського економічного форуму Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк запропонував створити в рамках партнерства між країнами Чорноморського регіону Моніторинговий центр для постійного відстеження та аналізу динаміки змін балансу обсягів виробництва та споживання сільськогосподарської продукції.

«У такий спосіб ми зможемо створити систему управління продовольчими запасами, яка надалі могла б стати ефективним регулятором продовольчих ринків і активно протидіяти розвитку кризових явищ в аграрній сфері», - наголосив Міністр.

За словами Миколи Присяжнюка, якщо прийняття такої пропозиції це дасть можливість збалансувати виробництво сільгосппродукції, гарантувати продовольчу безпеку і мінімізувати цінові коливання.

«До речі, ми вийшли з пропозицією до FAO створити на території Україні світовий продовольчий резерв зерна. Ми готові забезпечити формування такого резерву в обсязі 10-12 млн. тонн продовольчого зерна. І ми готові його якісно зберегти і виконувати зернові інтервенції», - додав Міністр.

 

 

версія для друку