українська російська англійська
Нобелівський лауреат відстоюватиме інтереси України на засіданні Комітету з дотримання Кіотського протоколу
10.10.2011 | 12:27
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Лауреат Нобелівської премії 2007 року, американський учений-еколог Вудроу Кларк на запрошення Міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського погодився приєднатися до групи експертів, яка буде відстоювати інтереси України на засіданні Комітету з дотримання Кіотського протоколу Конвенції про зміну клімату. Засідання відбудеться 11-12 жовтня 2011 року в м. Бонн (Німеччина). Комітет з дотримання Кіотського протоколу розгляне звіт України про ведення Кадастру викиду парникових газів в 2008-2009 роках. Згідно з попереднім рішенням Комітету, кадастр «був не досить прозорим, послідовним, порівняльним, повним і точним».

«Ми вже підготували звіт про дотримання Кіотського протоколу в 2010 р., в ньому ми впевнені. Але нам доводиться виправляти помилки, допущені минулим урядом у 2008-2009 роках, - зазначив Міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський. - Сподіваюся, ми впораємося, і наша позиція буде з розумінням сприйнята Комітетом з дотримання Кіотського протоколу. Підтримка з боку такого авторитетного вченого-еколога, як Вудроу Кларк, дає нам впевненість, що ми знаходимося на правильному шляху в реалізації Кіотського протоколу в Україні».

Вудроу Кларк став лауреатом Нобелівської премії за 2007 рік спільно з віце-президентом США Альбертом Гором за роботу над Третім звітом Міжурядового Бюро ООН зі зміни клімату. Кларк вважається засновником і розробником економічних і технічних основ для розвитку і комерційного використання альтернативних джерел енергії в країнах, що розвиваються. Сьогодні Вудроу Кларк консультує провідні комерційні компанії та уряди по всьому світу в області екології, зміни клімату, альтернативних джерел енергії.

 

 

версія для друку